Toplantıya katılanlar İlçemiz Kaymakamı Tuncay TOPSAKALOGLU, Aziziye Belediye Başkanı M. Cevdet ORHAN, Aziziye İlçe Yazı İşleri Müdür V. Tuncay ÜST, Aziziye İlçe Jandarma Komutanı Haşan DEMİREKİN, Aziziye İlçe Emniyet Müdürü Mustafa DOGRUCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah YAVİLİOGLU, İlçe Sağlık Müdürü Sefa BİLİCİ, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Ümit KOÇ, İlçe Müftüsü Ebubekir BAYRAK, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yavuz GÜLÜM, İlçe Malmüdürü Rıza KABAKUŞ, İlçe Nufüs Müdür V. Sedi YİĞİTER ve 72 mahalle muhtarı katılmıştır.
 
Aziziye Belediye Başkanlığının yapmış olduğu hizmetler ile ilgili bilgilendirme, yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla artan nüfus hareketlerinin nasıl yapılması gerektiğine dair bilgilendirme, mahallelerde bulunan su depolarının kirliliği, boş durumda bulunan sağlık evlerinin izinsiz ve amacı dışında kullanılmaması,
 
Toplantıda Görüşülen Konular Bazı Konular
Aziziye Belediye Başkanlığınca mahallelerimizde yapılan ve devam eden projeler ile ilgili sunumlar yapılmış olup, eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların devam ettiği belirtilmiştir. Yerel Seçimler öncesi artan Nüfus hareketlerinde İşlemlerin nasıl yapılacağına dair muhtarlara bilgilendirme yapılmıştır, bazı mahallelerde bulunan su depolarında kirlilik tespit edildiği konu ile ilgili gerekli çalışmaların İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından başlatıldığı belirtildi, Kolluk kuvvetlerimizin sahipsiz başıboş hayvanların araziye bırakılmaması yönünde muhtarlar bilgilendirildi. Yaban domuzlarının tarım arazilerine zarar verdiği belirtilmiş, önlem olarak çamlıkların temizlenmesi ve dere yataklarının temizlenmesi gibi önlemler alınması gerektiği tespit edilmiştir.
 
İSAY2 Galeri