Kaymakamımız Tuncay TOPSAKALOĞLU, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet ORHAN ve Kamu Kurum Amirleriyle beraber İlçemize bağlı mahallelerin bir kısmını ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
        Belli aralıklarla yapılan halk günü toplantısı kapsamında Demirgeçit Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Kaymakamımız TOPSAKALOĞLU, özellikle elektrik, sağlık, ulaşım ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen muhtarlar ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.
        Toplantıda, vatandaşları tek tek dinleyen Kaymakamımız TOPSAKALOĞLU, vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek istediklerini belirterek "Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmeleri ve sorunlarını ilgili kurumlara aktarabilmeleri için devlet ve halk arasında mesafenin olmadığı ve samimi ortamlarda gerçekleştirilen halk toplantıları çok faydalı olmaktadır. Devletin tüm birimleri ile birlikte vatandaşlarımızın yanında olduklarını, bu tür ziyaretler ile vatandaşın sorunlarını yerinde gördüklerini ve çözümü konusunda da çaba sarf edeceğini söyledi.