Bir Bere de Sen Ör’ Kampanyası Kapsamında Öğrencilere Atkı-Bere Hediye Edildi
 
        Erzurum Valisi Sayın Seyfettin AZİZOĞLU' nun eşi Nilgün AZİZOĞLU Hanımefendi öncülüğünde başlatılan ‘Bir Berede Sen Ör’ kampanyası çerçevesinde İlçemizde örülen atkı ve bereler Ocak Mahallesi İlköğretim Okulu öğrencilerine Kaymakamımız Tuncay TOPSAKALOĞLU’nun eşi Songül TOPSAKALOĞLU önderliğinde öğrencilere dağıtıldı.
           İlçemizde ikamet eden hanımlar tarafından dokunan atkı ve bereler Ocak Mahallesi İlköğretim Okulu’nda eğitim gören öğrencilere hediye edildi.
        Ocak İlköğretim Okulu’nda atkı-bere ve çeşitli hediyelerin dağıtımına Kaymakamımız Tuncay TOPSAKALOĞLU’nun eşi Songül TOPSAKALOĞLU, Aziziye Sosyal Hizmetler Müdürü Gül GENÇ, İlçe Kurum Amirlerinin eşleri ve kampanyaya katkı sağlayan diğer hanımlar katıldı. Sınıfları dolaşarak çocuklara atkı-bere ve diğer çeşitli hediyelerini veren Songül TOPSAKALOĞLU, öğrencilerle sohbet etti.
        Kampanyaya destek verenlere teşekkür eden TOPSAKALOĞLU, “Hanımefendi Nilgün AZİZOĞLU’nun öncülüğünde başlatılan ‘Bir Bere de Sen Ör’ kampanyamızın devamı olarak, hanımlarımız tarafından örülen atkı ve bereleri ilçemizde öğrencilerimize dağıtmaya devam ediyoruz dedi.